29430424

Piesaki mājas remontu jau tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai vienkārši piezvani.

PIEPRASĪT PIEDĀVĀJUMU

Mājas remonts

Mājas remonts ir viens no sarežģītākajiem un dārgākajiem remontiem, kur Jums noteikti vajadzēs meistaru palīdzību. Palīgs24 piedāvātie mājas remontdarbu pakalpojumi ar speciālista palīdzību: grīdas seguma demontāža un montāža, durvju montāža un demontāža, ūdensapgādes cauruļu demontāža, santehnikas montāža, kanalizācijas cauruļu demontāžu un montāžu, elektroinstalācijas ievilkšanu, hidroizolāciju, piekaramo griestu montāžu, aprīkojuma uzstādīšanu, sienu, grīdas un griestu montāža un demontāža, apdare, gruntēšana, rekonstrukcija un aksesuāru piekāršanu istabās un vēl vairākus citus pakalpojumus.

Piedāvājam pilna cikla remontdarbus: vannas istabas remonts, virtuves remonts, tualetes remonts, guļamistabas remonts, viesistabas remonts un protams bērnu istabas remonts.

Mājas remonts

Mājas kapitālais remonts ir viens no sarežģītākajiem procesiem, kura laikā Jums noteikti vajadzēs un visticamāk pat nevarēsiet iztikt bez speciālistu palīdzības un profesionalitātes. Mājas remonta laikā būs nepieciešami visu speciālistu pakalpojumi, tajā skaitā, namdara pakalpojumi, elektriķu pakalpojumi, iekšdarbu speciālisti, santehniķi kā arī citi speciālisti, kas veiks nepieciešamos darbus.

Mājas remonta (Lauku mājas remonts) gaita ir vienmēr rūpīgi jāizplāno pirms darbu uzsākšanas. Izvēloties tieši mūsu palīdzību Jums ir iespēja izsaukt speciālistu, kurš konsultēs Jūs un tajā pašā laikā ieteiks visizdevīgākos piedāvājumus un idejas Jūsu mājoklim. Jāsāk ir ar remonta plānojumu, kas tiks remontēts, kā tas tiks darīts un kur tas tiks darīts. Būs jāveic visi istabu mērījumi un jārēķinās ar istabu specifiku ar papildus starpsienu izveidi vai istabu apvienošanu un vēl daudziem citiem svarīgiem faktoriem ko speciālists varēs noteikt atrodoties uz vietas.

Izvēloties mūsu pakalpojumus, mājas remonts tiks veikts ātri un kvalitatīvi.

Mēs piedāvājam veikt Jums virtuves remontu ņemot vērā Jūsu vēlmes kā arī finansiālās iespējas.

Mājas remonta plānojums

Kā veidojas mājas remonta detalizēts plānojums?

Mājas remonta izmaksas veidojas no visa plānojuma un tās ir vairāk atkarīgas no tā kādus materiālus vēlaties izmantot vai tie ir zīmolu vai arī parasti. Kā arī no veicamā darba apjoma un telpas specifikām.

Mēs esam uzņēmums, kas ņem vērā visas klientu vēlmes tajā pašā laikā konsultējot klientu par to kā būtu labāk un praktiskāk. Plānojumu gaitā ir nepieciešams apspriest precīzi kādus pakalpojumus un darbus būs nepieciešams veikt, kā piemēram sienu, grīdu, griestu restaurācija, seguma ieklāšana, elektrības, santehnikas vai kanalizācijas ievilkšana. Kā arī vēl vairākas svarīgas lietas, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi varētu izveidod plānojumu, kurā varētu arī saprast kādas būs mājas remonta izmaksas. Tiks izrunāta visa svarīgākā informācija:

  • Dizaina varianti
  • Izmantojamie materiāli
  • Izmantojamā tehnoloģija
  • Remontdarbu termiņi
  • Vēlamās un reālās izmaksas
  • Istabas funkcionalitāte
  • Drošības pasākumi
  • Mājas remonts – pilns cikls
© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv