29430424

Piesaki lamināta ieklāšanas pakalpojumus jau tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai vienkārši piezvani.

PIEPRASĪT PIEDĀVĀJUMU

Lamināta ieklāšana

Lamināta ieklāšana Rīgā. Saprotamas cenas un lielisks serviss. Nodrošinām gan grīdas virsmu sagatavošanu pirms lamināta ieklāšanas, gan arī lamināta ieklāšanu.

Lamināta ieklāšanas pakalpojumi Rīgā. Meistars pēc izsaukuma dažādu darbu veikšanai. Iepriekšējā grīdas seguma noņemšana (mīkstais grīdas segums, parkets, lamināts, flīzes, dēļu grīda), grīdas virsmas sagatavošana lamināta ieklāšanai, lamināta ieklāšana.

Lamināta ieklāšana

Lamināta ieklāšana Rīgā, pieejami pakalpojumi ikvienam, vai tie būs mazi vai lieli darbi.

Palīgs24 lamināta ieklāšanas meistars palīdzēs Jums sagatavot grīdas virsmu pirms lamināta ieklāšanas, veiks skaņas un siltuma izolācijas starpslāņa ieklāšanu, ieklās laminātu Jūsu jaunbūvē, dzīvoklī vai arī birojā.

Lamināta ieklāšanas darbi tiek piedāvāti visā Latvijas teritorijā un tos viegli varat pasūtīt zvanot klientu konsultantam vai atsūtot pieprasījumu uz mūsu e-pastu.

Lamināta ieklāšanas pakalpojumi un to izmaksas mazākiem darbiem var apskatīt blakus “lamināta ieklāšanas izmaksas” sadaļā.

Lamināta ieklāšana darbiem virs 150m²

Par lamināta ieklāšanu lielākiem darbiem, kas būtu virs 150m², lūdzu sazinieties ar mums.

Piedāvājam arī citus grīdas segumu ieklāšanas pakalpojumus. Piemēram, linoleja ieklāšana birojiem, dzīvojamajām platībām un palīgtelpām kā arī mīkstā grīdas seguma jeb paklāja ieklāšana.

Lamināta ieklāšana ar profesionāla meistara palīdzību Palīgs24.lv

Lamināta ieklāšanas izmaksas

Lamināta ieklāšana 1 m² €5.00 - €10.00
© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv