Logu montāža un demontāža. Piedāvājam visu veidu logu uzstādīšanas pakalpojumus. Logu uzstādīšana kā pakalpojums tiek nodrošināts visā Latvijā. Vai tā būtu koka logu montāža, plastmasas logu montāža, divviru vai balkona durvju un loga montāža. Nodrošinām visa veida logu uzstādīšanas darbus.

Palīgs24 palīdzēs Jums uzlabot skatu uz dzīvi ar veco logu nomaiņu un jauno logu uzstādīšanu. Mēs sniegsim Jums kvalitatīvu logu montāžu, kura palīdzēs pret aukstumu un mitrumu. Logu uzstādīšanu iespējams pieteikt jebkurā laikā. Mēs sniedzam individuālu risinājumu katram klientam par logu uzstādīšanu, jo logi ir daudz un dažādi. Mēs veicam visu veidu logu montāžu tajā skaitā plastmasas logu montāžu, koka logu montāžu, pakešu logu montāžu kā arī jumta logu un balkona logu uzstādīšanu.

Laiks nomainīt vecos koka logus uz jaunajiem plastmasas logiem? Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums atvieglot dienu. Veicam visa veida logu demontāžu Jums ērtā laikā. Iespējams pieteikt veco logu demontāžu sazinoties ar mums norādot precīzu informāciju par logu izmēriem un darba apjomu. Logu demontāža ir ērts un praktisks veids kā padarīt Jūsu skatu uz dzīvi nedaudz gaišāku un siltāku.

 

Koka logu montāža un demontāža
Bīdāmo logu montāža
Jumta logu uzstādīšana
Plastikāta logu ielikšana un demontāžas pakalpojumi
Logu montāža
4.3 (85.12%) 43 votes
© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv