29430424

Piesaki flizesanas darbus jau tagad, tas ir pavisam vienkarsi. Suti pieprasijumu, vai vienkarsi piezvani.

PIEPRASIT PIEDAVAJUMU

Flīzēšanas darbi

Flīzēšanas darbi, ko piedāvā Palīgs24: grīdas flīzēšana, vannas istabas flīzēšanas darbi, virtuves un jebkuru citu telpu flīzēšanas pakalpojumi.

Flīzēšanas pakalpojumi ir pieejami ikvienam, gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Flīzēšanas darbi tiek nodrošināti visā Latvijas teritorijā. Vai tā būtu 2 m² liela vannas istaba, vai 2000 m² liela telpa. Mūsu flīzētājs nodrošinās augstāko iespējamo darba kvalitāti. Viss kas Jums jādara, jāsazinās ar mums.

Flīzēšanas pakalpojumi

Flīzēšanas pakalpojumi tiek nodrošināti visā Latvijas teritorijā. Flīzēšanas darbus var ērti pasūtīt aizpildot kontaktformu un nosūtot ziņu par flīzēšanas darbiem. Vai arī izmantojot mūsu ērto kalkulatoru, norādot jau precīzāku informāciju par flīzēšanas darbiem, lai mēs varētu noteikt precīzākas flīzēšanas izmaksas jeb cenas.

Mūsu flīzētāji ir sava darba pratēji, ar milzīgu darba pieredzi, darba kvalitāti un protams flīzēšanas darbu izpildes termiņus.

Lai saņemtu piedāvājumu par flīzēšanas darbiem, Jums vien atliek nosūtīt mums pieprasījumu. Mūsu darbu vadītājs ar Jums sazināsies, tiklīdz būsim saņēmuši Jūsu pieprasījumu.

Visu veidu flīzēšanas darbi.

Piedāvājam visu veidu flīzēšanas darbus jebkurai telpai un izmēram. Vannas istabas, virtuves, pirts, autoservisa, baseina un sanitāras telpas flīzēšanas darbi.

Flīzēšanas darbu izmaksas / cenas

Flīzēšanas darbu izmaksas 1 m² €15.00 - €40.00

Iespējams labākie flīzēšanas darbi Latvijā.

© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv