29430424

Piesaki demontāžas darbus jau tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai vienkārši piezvani.

PIEPRASIT PIEDAVAJUMU

Demontāžas darbi

Demontāžas darbi, ko piedāvā Palīgs24: grīdas demontāža, sienu demontāža, vannas istabas, virtuves un jebkuru citu telpu demontāžas pakalpojumi.

Demontāžas pakalpojumi ir pieejami ikvienam, gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Demontāžas darbi tiek nodrošināti visā Latvijas teritorijā. Vai tā būtu 2 m² liela vannas istaba, vai 2000 m² liela telpa. Mūsu meistars nodrošinās augstāko iespējamo darba kvalitāti. Viss kas Jums jādara, jāsazinās ar mums.

Demontāžas pakalpojumi

Demontāžas pakalpojumi tiek nodrošināti visā Latvijas teritorijā. Demontāžas darbus var ērti pasūtīt aizpildot kontaktformu un nosūtot ziņu mums. Vai arī izmantojot mūsu ērto kalkulatoru, norādot jau precīzāku informāciju par demontāžas darbiem, lai mēs varētu noteikt precīzākas izmaksas jeb cenas.

Mūsu speciālisti ir sava darba pratēji, ar milzīgu darba pieredzi, darba kvalitāti un protams ievērojot demontāžas darbu izpildes termiņus.

Lai saņemtu piedāvājumu, Jums vien atliek nosūtīt mums pieprasījumu. Mūsu darbu vadītājs ar Jums sazināsies, tiklīdz būsim saņēmuši Jūsu pieprasījumu.

Visu veidu demontāžas darbi.

Piedāvājam visu veidu demontāžas pakalpojumus jebkurai telpai un ēkai. Pakalpojumu varam nodrošināt gan Rīgā, gan jebkurā citā vietā Latvijā.

Demontāžas darbu izmaksas / cenas

Demontāžas darbu izmaksas 1 m² €8.00 - €30.00

Demontāžas darbu izmaksas ir precīzāk nosakāmas tikai aplūkojot abjektu klātienē, jo katrs celtnieks ēku, sienu vai grīdu ir izbūvējis savādāk līdz ar to demontējot, darba apjoms katru reizi ir atščirīgs un izmaksas arī atščiras.

Lūgums sazināties ar mūsu speciālistu, lai saņemtu BEZMAKSAS konsultāciju par iespējamām demontāžas darbu izmaksām.

Iespējams labākie demontāžas darbi Latvijā.

© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv