29430424

Piesaki linoleja ieklāšanas pakalpojumu jau tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai vienkārši piezvani.

PIEPRASĪT PIEDĀVĀJUMU

Linoleja ieklāšana

Linoleja ieklāšana Rīgā. Saprotamas cenas un lielisks serviss. Nodrošinām gan grīdas virsmu sagatavošanu pirms linoleja ieklāšanas, gan arī linoleja ieklāšanu.

Linoleja ieklāšanas pakalpojumi Rīgā. Meistars pēc izsaukuma dažādu darbu veikšanai. Iepriekšējā grīdas seguma noņemšana (mīkstais grīdas segums, parkets, lamināts, flīzes, dēļu grīda, linolejs), grīdas virsmas sagatavošana linoleja ieklāšanai, linoleja ieklāšana.

Linoleja ieklāšana

Linoleja ieklāšana Rīgā, pieejami pakalpojumi ikvienam, vai tie būs mazi vai lieli darbi.

Palīgs24 linoleja ieklāšanas meistars palīdzēs Jums sagatavot grīdas virsmu pirms linoleja ieklāšanas, ieklās linoleju Jūsu jaunbūvē, dzīvoklī vai arī birojā.

Linoleja ieklāšanas darbi tiek piedāvāti visā Latvijas teritorijā un tos viegli varat pasūtīt zvanot klientu konsultantam vai atsūtot pieprasījumu uz mūsu e-pastu.

Linoleja ieklāšanas pakalpojumi un to izmaksas mazākiem darbiem var apskatīt blakus “linoleja ieklāšanas izmaksas” sadaļā.

Linoleja ieklāšana virs 100m²

Ja Jums nepieciešama linoleja ieklāšana virs 100m², lūdzu sazinieties ar mums un mēs Jums izstrādāsim labāko risinājumu par demokrātisku cenas piedāvājumu.

Kā arī piedāvājam cita veida grīdas segumu ieklāšanas pakalpojumus, kā piemēram, lamināta ieklāšana dzīvojamajās platībās un birojos.

Linoleja ieklāšana ar profesionāla meistara palīdzību – Palīgs24.lv

Linoleja ieklāšanas izmaksas

Linoleja ieklāšana 1 m² €5.00 - €10.00
© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv