29430424

Piesaki virtuves remontu jau tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai vienkārši piezvani.

PIEPRASĪT PIEDĀVĀJUMU

Virtuves remonts

Virtuves remonts. Palīgs24 piedāvātie virtuves remontdarbu pakalpojumi ar speciālista palīdzību: grīdas seguma demontāža un montāža, durvju montāža un demontāža, ūdensapgādes cauruļu demontāža, santehnikas montāža, kanalizācijas cauruļu demontāžu un montāžu, elektroinstalācijas ievilkšanu, hidroizolāciju, piekaramo griestu montāžu, virtuves aprīkojuma uzstādīšanu (tajā skaitā trauku mašīna, izlietne, ledusskapis, plīts, gaismekļi u.t.t.) un aksesuāru piekāršanu virtuvē.

Virtuves remonts

Lai veiktu pēc iespējas labāku virtuves remontu vispirms ir jāsaplāno visi darbi tātad jāizsauc speciālists, kas varēs palīdzēt Jums saplānot visu. Pirmkārt ir svarīgi izplānot kur viss atradīsies, lai var savilkt visu nepieciešamo pēc iespējas precīzāk, kā piemēram elektrību, kanalizāciju un ūdeni. Virtuves remontam ir nepieciešams izplānot kur atradīsies izlietne, trauku mašīna, plīts, tvaika nosūcējs, ledusskapis, veļasmašīna, gaismekļi un nepieciešamais rozešu daudzums. Tad, kad ir veikts virtuves remonta plānojums, varam ķerties klāt dizaina izvēlei. Mūsu speciālists piedāvās Jums dažādus virtuves dizainus, kā arī uzklausīs Jūsu vēlmes un tādējādi piedāvās labāko iespēju.

Ņemot vērā jūsu vēlmes un telpas izmērus un specifikas tiks izvēlēts griestu, sienu un grīdas segums. Par cik virtuvē vienmēr ir tauki un netīrumi ir ieteicams izvēlēties pēc iespējas vieglāk tīrāmu virsmu un tādu, kas saglabāsies ilgāk. Veicot virtuves remontu var izvēlēties no vairākiem variantiem, kā piemēram piekaramie griesti no reģipša, plastikāta, uzstiepjamiem vai krāsojamiem griestiem. Sienas noteikti vismaz virs plīts būtu ieteicams noflīzēt. Tas Jums ļaus viegli un ērti uzkopt visu. Speciālists Jums ieteiks vislabākos risinājumus grīdas segumiem, galvenais ir, lai to ir viegli kopt un tas labi izskatās.

Mēs piedāvājam veikt virtuves remontu, ņemot vērā Jūsu vēlmes, kā arī finansiālās iespējas.

Virtuves remonts ar augstu darba izpildes kvalitāti. Piedāvājam arī citus remontdarbus, kā piemēram, mājas remonts, guļamistabas remonts, dzīvokļa remonts, vannas istabas remonts, bērnu istabas remonts, biroja telpu remonts un citu telpu remonta darbi.

Virtuves remonta plānojums

Kā veidojas virtuves remonta detalizēts plānojums?

Virtuves remonta izmaksas veidojas no visa plānojuma un tās ir vairāk atkarīgas no tā kādus materiālus vēlaties izmantot vai tie ir zīmolu vai arī parasti. Kā arī no veicama darba apjoma un telpas specifikām.

Mēs esam uzņēmums, kas ņem vērā visas kleintu vēlmes tajā pašā laikā konsultējot klientu par to kā būtu labāk un praktiskāk. Viss, kas Jums ir jādara ir jāpiesaka virtuves remonta speciālista konsultācija. Pēc pieteikuma saņemšanas kāds no mūsu speciālistiem dosies izbraukumā uz objektu. Mēs novērtēsim situāciju un veicamo darbu apjomu, kā arī speciālists veiks visus nepieciešamos mērījumus. Tiks izrunātas visa svarīgākā informācija:

  • Dizaina varianti
  • Izmantojamie materiāli
  • Izmantojamā tehnoloģija
  • Remontdarbu termiņi
  • Vēlamās un reālās izmaksas
  • Virtuves remonts pēc plāna
© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv