29430424

Piesaki vannas istabas remontu jau tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai vienkārši piezvani.

PIEPRASĪT PIEDĀVĀJUMU

Vannas istabas remonts

Vannas istabas remonts. Palīgs24 piedāvātie vannas istabas remontdarbu pakalpojumi ar speciālista palīdzību:grīdas seguma demontāža un montāža, durvju montāža un demontāža, ūdensapgādes cauruļu demontāža, santehnikas montāža, kanalizācijas cauruļu demontāžu un montāžu, elektroinstalācijas ievilkšanu, hidroizolāciju, piekaramo griestu montāžu, vannas istabas aprīkojuma uzstādīšanu (tajā skaitā dušas kabīnes, vannas, klozetpodus, gaismas ierīces u.t.t.) un aksesuāru piekāršanu vannas istabā.

Vannas istabas remonts

Bieži vien cilvēki vēlas veikt vannas istabas remontu paša spēkiem, jo tas ir finansiāli izdevīgāk. Bet jāatcerās, ja Jūs neesat elektriķis vai santehniķis to būs diezgan grūti un gandrīz pat neiespējami izdarīt, dēļ tāda faktora kā drošība.
Vannas istabas remonts ir viens no darbietilpīgākajiem remonta darbiem salīdzinot ar virtuves remontu vai guļamistabas remontu. Kā jau pierasts vannas istabā izmantojam gan ūdeni, gan elektrību, kas padara šo remonta procesu vēl sarežģītāku, jo abi ir jāapvieno. Visvarīgākais šī procesa laikā ir ievērot drošības pasākumus tieši pie elektriskajiem darbiem, kā arī ar santehniku saistītajiem remontdarbiem. Mēs parūpēsimies par to, lai vannas istabas remonta darbi tiktu veikti kvalitatīvi un precīzi pēc visiem standartiem. Visvarīgākais šajā procesā ir nedarīt kaitējumu Jums pašiem kā arī Jūsu kaimiņiem. Šeit konkrēti varam minēt hidroizolācijas procesu, kur kvalitatīvi pakalalpojumi ir ļoti svarīgi, lai Jūsu kaimiņi netiktu aplūdināti un nerastos pelējums. Kurš gan vēlas to savā jaunajā vannas istabā. Mēs pievēršam īpašu uzmanību šim procesam un izveidosim aizsargslāni ūdens un mitruma piekļuvei, lai Jūs varētu justies pārliecināti par savas vannas istabas remontdarbu gaitu.

Palīgs24 piedāvātie vannas istabas remontdarbu pakalpojumi ar speciālista palīdzību: grīdas seguma demontāža un montāža, durvju montāža un demontāža, ūdensapgādes cauruļu demontāža, santehnikas montāža, kanalizācijas cauruļu demontāžu un montāžu, elektroinstalācijas ievilkšanu, hidroizolāciju, piekaramo griestu montāžu, vannas istabas aprīkojuma uzstādīšanu, flīzēšanas darbus, špaktelēšanas, slīpēšanas, krāsošanas, reģipša montāžas darbus (tajā skaitā dušas kabīnes, vannas, klozetpodus, gaismas ierīces u.t.t.) un aksesuāru piekāršanu vannas istabā.

Vannas istabas remonts pēc augstākajiem standartiem. Kā arī mājas remonts, guļamistabas remonts, virtuves remonts un citu telpu remonta darbi.

Vannas istabas remonta plānojums

Kā veidojas vannas istabas remonta detalizēts plānojums?

Vannas istabas remonta izmaksas ir atkarīgas no vairākiem svarīgiem punktiem, kā piemēram, mums ir jāņem vērā telpas izmēri, īpatnības un novietojums. Ir daudz un dažādi māju plānojumi, kas liedz izveidot vienu standarta cenu. Mazāka izmēra vannas istabas bieži vien prasa vairāk darba kā lielākas, jo visu to pašuinventāru kāds ir lielākajā vannas istabā ir jāievieto tajā pašā mazāka izmēra vannas istabā. Elektro iekārtu izvietojums arī ir īpatnība katrai telpai. Piemēram, lai saglabātu platību ir klienti, kas izvēlas novietot izlietni virs veļas mašīnas, kas ļauj nedaudz ietaupīt telpu. Vēl viena lieta ir apgaismojuma izvietojums. Vai Jūs gribas standarta apgaismojumu vai kādu īpašu tas jau ir atkarīgs no Jums. Kā arī mums ir ļoti svarīgi vai kaut kas būtiski mainīsies ar elektroinstalāciju, kanalizāciju un ūdensapgādes saistīto sistēmu.
Vai būs jāveic sienu, griestu vai grīdas rekonstrukcija? To mēs varam noteikt izbraucot uz vietas objektā novērtējot vannas istabas stāvokli.

Mēs esam uzņēmums, kas ņem vērā visas kleintu vēlmes tajā pašā laikā konsultējot klientu par to kā būtu labāk un praktiskāk. Viss, kas Jums ir jādara ir jāpiesaka vannas istabas remonta speciālista konsultācija. Pēc pieteikuma saņemšanas kāds no mūsu speciālistiem dosies izbraukumā uz objektu. Mēs novērtēsim situāciju un veicamo darbu apjomu, kā arī speciālists veiks visus nepieciešamos mērījumus. Tiks izrunātas visa svarīgākā informācija:

  • Dizaina varianti
  • Izmantojamie materiāli
  • Izmantojamā tehnoloģija
  • Remontdarbu termiņi
  • Vannas istabas remonts – izmaksas
© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv