29430424

Piesaki sienas un griestu krāsošanas pakalpojumus tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai piezvani.

PIEPRASĪT PIEDĀVĀJUMU

Sienas un griestu krāsošanas pakalpojumi

Profesionāli sienas un griestu krāsošanas meistari Rīgā. Saprotamas cenas un lielisks serviss. Nodrošinām sienu sagatavošanu pirms krāsošanas, krāsošanas darbus, kā arī kosmētiskos remontus, lai atjauninātu dzīvokļa vizuālo skatu.

Sienu krāsošana, griestu krāsošana ir pakalpojumi, ko mūsu meistari veic visaugstākajā kvalitātē, kā arī protams visu pārējie remontdarbi. Veicam vannas istabu sienu krāsošanu, viesistabas, guļamistabas, virtuves, ofisa telpu, noliktavas telpu, palīgtelpu un citu telpu krāsošanu un vispārējus remontdarbus.

Sienas un griestu krāsošana

Sienas un griestu krāsošanas meistars pieejams ikvienam, vai tie būs mazi vai lieli darbi.

Palīgs24 meistars palīdzēs Jums nokrāsot vannas istabas, virtuves, viesistabas, guļamistabas, garāžas, ofisa telpas sienas un griestus.

Sienu un griestu krāsošanas darbi tiek piedāvāti visā Latvijas teritorijā un tos viegli varat pasūtīt zvanot klientu konsultantam vai atsūtot pieprasījumu uz mūsu e-pastu.

Sienu krāsošana un griestu krāsošana, izmaksas mazākiem un lielākiem darbiem ir aplūkojamas “krāsošanas darba izmaksas” sadaļā.

Sienu krāsošana un griestu krāsošana virs 150 m²

Ja Jums ir nepieciešama sienu krāsošana vai griestu krāsošana un apstrādājamā platība ir virs 150 m², lūdzu sazinieties ar mums. Projekta vadītājs izstrādās speciālu piedāvājumu Jūsu projektam.

Sienu krāsošana un griestu krāsošana ir jāuztic profesināļiem.

Krāsošanas darbu izmaksas

Sienu krāsošana 1 m² €5.00 - €9.00
Griestu krāsošana 1 m² €5.00 - €8.00
© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv