29430424

Piesaki dzīvokļa remontu jau tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai vienkārši piezvani.

PIEPRASĪT PIEDĀVĀJUMU

Dzīvokļa remonts

Dzīvokļa remonts ir sarežģīts, bet salīdzinoši ātrāks process kā mājas remonts. Izmaksas un plānojuma sarežģītība ir atkarīga no remontējamās platības un Jūsu pieejamajiem līdzekļiem. Palīgs24 piedāvātie dzīvokļa remontdarbu pakalpojumi ar speciālista palīdzību iekļauj: grīdas seguma demontāžu un montāžu, durvju montāža un demontāža, ūdensapgādes cauruļu demontāža, santehnikas montāža, kanalizācijas cauruļu demontāžu un montāžu, elektroinstalācijas ievilkšanu, hidroizolāciju, piekaramo griestu montāžu, aprīkojuma uzstādīšanu, sienu, grīdas un griestu montāža un demontāža, apdare, gruntēšana, rekonstrukcija un aksesuāru piekāršanu istabās un vēl vairākus citus pakalpojumus.

Piedāvājam pilna cikla dzīvokļa remontdarbus: vannas istabas remonts, virtuves remonts, tualetes remonts, guļamistabas remonts, viesistabas remonts un protams bērnu istabas remonts.

Dzīvokļa remonts

Dzīvokļa remonts ir sarežģīts process, kas ļaus Jums atsvaidzināt savu dzīves vietu. Jums būs noteikti nepieciešama speciālista palīdzība, jo šajā procesā būs nepieciešami vairāki remontdarbi, kas iekrīt dažādās kategorijās.Priekš veiksmīga dzīvokļa remonta ir nepieciešams veikt kārtīgu plānojumu un saprast cik liels apjoms būs. Lai tas notiktu bez nekādām problēmām Jums ir tikai nepieciešams izsaukt speciālistu, kas konsultēs Jūs. Speciālists veiks nepieciešamos dzīvokļa mērījumus, tiks izrunātas svarīugākās lietas un Jūsu vēlmes.

Izvēloties tieši mūsu pakalpojumus mēs garantējam sniegt viss izdevīgākos risinājumus Jūsu idejām. Jūsu vēlmes ir mūsu prioritāte.

Dzīvokļa remonts ātri un kvalitatīvi

Izvēloties Palīgs24 sniegtos pakalpojumus, dzīvokļa remonts tiks veikts ātri un kvalitatīvi.

Dzīvokļa remonta plānojums

Kā veidojas dzīvokļa remonta detalizēts plānojums?

Dzīvokļa remonta plānojums veidojas no dzīvokļa parametriem, specifikām un protams klientu vēlmēm. Dizains, izmantotie materiāli un veicamais apjoms veidos kopējo darba apjomu un izmaksas. Izmaksas galvenokārt ir atkarīgas no tā cik daudz darbs ir jāveic, ko speciālists var noteikt atrodoties uz vietas.

Mēs esam uzņēmums, kas ņem vērā visas kleintu vēlmes tajā pašā laikā konsultējot klientu par to kā būtu labāk un praktiskāk. Plānojumu gaitā ir nepieciešams apspriest precīzi kādus pakalpojumus un darbus būs nepieciešams veikt, kā piemēram sienu, grīdu, griestu restaurācija, seguma ieklāšana, elektrības, santehnikas vai kanalizācijas ievilkšana. Kā arī vēl vairākas svarīgas lietas, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi varētu izveidod plānojumu, kurā varētu arī saprast kādas būs dzīvokļa remonta izmaksas. Tiks izrunātas visa svarīgākā informācija:

  • Dizaina varianti
  • Izmantojamie materiāli
  • Izmantojamā tehnoloģija
  • Remontdarbu termiņi
  • Vēlamās un reālās izmaksas
  • Istabas funkcionalitāte
  • Drošības pasākumi
  • Dzīvokļa remonts – pilns cikls
© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv