29430424

Piesaki mūrēšanas darbus jau tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai vienkārši piezvani.

PIEPRASIT PIEDAVAJUMU

Mūrēšanas darbi

Mūrēšanas darbi, ko piedāvā Palīgs24: keramzīta bloku (Fibo bloku) mūrēšanas darbi, gāzbetona bloku (Aeroc bloku) mūrēšanas darbi, ķieģeļu mūrēšanas darbi.

Mūrēšanas pakalpojumi ir pieejami ikvienam, gan privātpersonām, gan juridiskām personām, jo nodrošinam gan privātmāju, gan komercobjektu mūrēšanas darbus. Pakalpojums tiek nodrošināti visā Latvijas teritorijā. Mūsu meistars nodrošinās augstāko iespējamo darba kvalitāti. Viss kas Jums jādara, lai uzzinātu par mūsu pakalpojumiem vairāk – jāsazinās ar mums.

Mūrēšanas pakalpojumi

Mūrēšanas pakalpojumi tiek nodrošināti visā Latvijas teritorijā.

Visus darbus var ērti pieteikt aizpildot kontaktformu un nosūtot ziņu mums. Vai arī izmantojot mūsu ērto kalkulatoru, norādot jau precīzāku informāciju par mūrēšanas darbiem, lai mēs varētu noteikt precīzākas izmaksas jeb cenas.

Mūsu speciālisti ir sava darba pratēji, ar milzīgu darba pieredzi visu veidu mūrēšanas darbos ar visdažādākajiem materiāliem.

Lai saņemtu piedāvājumu, Jums vien atliek nosūtīt mums pieprasījumu. Mūsu darbu vadītājs ar Jums sazināsies, tiklīdz būsim saņēmuši Jūsu pieprasījumu.

Jūsu projekts + Mūsu pieredze = Izcils nams

Piedāvājam visu veidu mūrēšanas darbus no Jūsu izvēlētajiem materiāliem, īsos termiņos un augstā darba kvalitātē. Pakalpojumu varam nodrošināt gan Rīgā, gan jebkurā citā vietā Latvijā.

Mūrēšanas darbu izmaksas / cenas

Mūrēšanas darbu izmaksas 1 m3 €20.00 - €35.00

Mūrēšanas darbu izmaksas piedāvājam, ērti aprēķināt no mūsu pieejamā KALKULATORA.

Protams, precīzas izmaksas varam var noteikt tikai un vienīgi veicot objekta apsekošanu kā arī kārtīgi iepazīstoties ar projektu. Par visu sīkāk jums pastāstīs mūsu atsaucīgie darbu vadītāji.

Lūgums sazināties ar mūsu speciālistu, lai saņemtu BEZMAKSAS konsultāciju par iespējamām darbu izmaksām.

Iespējams labākie mūrēšanas darbi Latvijā.

© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv