• novembris

    20

    2015
  • 2534
  • 0

Kas ir Palīgs24?

Kas ir Palīgs24? Kādus pakalpojumus Palīgs24 var sniegt?

Kas ir Palīgs24.lv?Tas ir jautājums, kas rodas katram, kas apciemo mājaslapu. Tas ir palīgs un konsultants visos nepieciešamajos darbos. Nav svarīgi cik daudz, kur un kad, tas palīdzēs Jums tikt galā ar visiem Jūsu iecerētajiem darbiem. Palīgs24 var Jums palīdzēt tieši Jums ērtā laikā vai tā būtu nedēļas nogale, vai pēc Jūsu darba laika. Šajā rakstā Jums būs iespēja iepazīties ar lietām ar ko Palīgs24.lv var Jums palīdzēt. Tas ir muntifunkcionāls veiks kā paveikt visus darbus, tā lai Jums būtu ērti un komfortabli.Elektriķis

DURVJU MONTĀŽA UN DEMONTĀŽA

1.Pirmā un ikdienā diezgan pieprasīta lieta ir durvju montāža un demontāža. Izklausās jau viegli, bet var gadīties, ka tas tomēr nemaz nav tik viegli. Katram ir savi iemesli kāpēc izsaukt kādu palīgu, lai tas izdara visu viņa vietā. Palīgs24 piedāvā, gan durvju montāžu, gan durvju demontāžu visiem durvju veidiem, kā piemēram, koka durvīm, metāla durvīm, plastikāta durvīm, divviru durvīm kā arī balkona tipa durvīm.

LOGU MONTĀŽA UN DEMONTĀŽA

2.Otrā lieta, kas ir ikdienā arī diezgan svarīga ir logu montāža un demontāža. Šis proces ir ļoti svarīgs, jo no tā ir atkarīgs tas vai Jūsu mājoklī būs mitrums un aukstums. Palīgs24 padarīs Jūsu skatu uz dzīvi labāku ar jauniem logiem. Iespējams veikt visa veida logu montāžu un demontāžu, piemēram, jumta logu, koka logu, plastiāta logu un speciāla dizaina logu.

REĢIPŠA DARBI

3. Vēlaties veikt nelielu kosmētisko remotnu vai kapitālo remontu savās mājās? Tad Jums noteikti noderēs palīgs, kas prot darīt visu. Palīgs veiks, gan nelielus, gan apjomīgākus reģipša darbus, gan slīpēšanas darbus kā arī špaktelēšanas darbus.

SEGUMA IEKLĀŠANA

4. Ikdienas rutīna un nogurums, tas nozīmē, ka laiks pārmaiņām. Pārmaiņas var būt gan lielas, gan mazas. Piemēram nelieli iekšdarbi kā piemēram jaunu flīžu ieklāšana Jūsu vannas istabā, vai linoleja ieklāšana koridori, vai jauna paklāja ieklāšana guļamistabā. Palīgs24 būs klāt jebkurā iepriekš norunātajā laikā, lai palīdzētu atsvaidzināt Jūsu privātās telpas.

ELEKTRIĶA PAKALPOJUMI

5. Visai svarīga lieta ir elektriķa pakalpojumi. Visi māk nopirkt elektroniskās preces, bet vai visi māk tās pieslēgt? Šeit Palīgs24 nāks Jums palīgā. Esat iegādājies jaunas lampas un dvieļu žāvētāju un nepieciešams savilkt visus vadus. Izsauciet sev palīgu un atvieglojiet savas brīvdienas!

SANTEHNIKAS PAKALPOJUMI

6. Santehniķu pakalpojumi vienmēr ir bijuši pieprasīti. Palīgs24 piedāvā palīdzēt Jums visdažādākajos santehnikas jautājumos. Vai tā būs tikai konsultācija vai vajadzīgs ko sataisīt, pietaisīt vai uztaisīt, palīdzēsim.

KRĀVĒJU UN TRANSPORTA PAKALPOJUMI

7. Lai viss Jūsu iecerētais izdotos un Jūs varētu iekārtot savu mājokli kā arī uzlabot to Palīgs24 palīdzēs Jums visu nogādāt vajadzīgajā vietā. Pasūtījāt jaunu dušas kabīni un vajadzīgs pieslēgt un uzstādīt kā arī nogādāt no veikala līdz mājām, šeit iespraucas Palīgs24 ar saviem transportaun krāvēju pakalpojumiem un izdara visu Jūsu vietā bez raizēm.

PĀRVĀKŠANĀS PAKALPOJUMI

8. Nevēlaties uzņemties pārvākšanos no viena dzīvokļa uz otru pats uz sevis, tad Palīgs24 to izdarīs Jūsu vietā. Pakošana, kraušana, pārvešana, izjaukšana, izkraušana, izpakošana un salikšana pa vietām. Tā ir mūsu specialitāte ko mēs paveiksim ar augstu atbildības sajūtu.

KRAVU PĀRVADĀJUMI

9. Pēdējais ir kravu pārvadājumi. Katram no mums dzīvē pienāk reizi, kad vajag kautko nosūtīt no vienas vietas uz otru, vai tā būtu salikta krava, pilna krava, maza krava vai liela krava. Mēs palīdzēsim to nogādāt visā Eiropā un citviet Pasaulē.

Mēs esam šeit, lai atvieglotu Jums dienu!

Uz tikšanos, Palīgs24

LEAVE A COMMENT

Your comment will be published within 24 hours.

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories

© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv