27677007

Piesaki elektroinstalācijas pakalpojumus tagad, tas ir pavisam vienkārši. Sūti pieprasījumu, vai piezvani.

PIEPRASĪT PIEDĀVĀJUMU

Elektroinstalācijas un Elektromontāžas pakalpojumi

Elektroinstalācija un Elektromontāža. Mūsu uzņēmums piedāvā elektroinstalācijas darbus jebkura veida un lieluma objektos – dzīvoklī, mājā, privātmājā, birojos, veikalos un citos komercobjektos. Saprotamas cenas un lielisks serviss. Nodrošinām dažādas sarežģītības pakāpes elektroinstalācijas darbus.

Elektriķis pēc izsaukuma – dažādu darbu veikšanai. Elektroinstalācijas shēmas izstrāde, iekšējo un ārējo apgaismojumu uzstādīšana, elektrības vadu, kabeļu ievilkšana, zibens aizsardzības uzstādīšana un citi darbi.

Elektroinstalācijas pakalpojumi

Kāpēc pašiem nevajadzētu nodarboties ar elektroinstalāciju ierīkošanu?

Ja paši ierīkosiet elektroinstalāciju un ja neesat apmācīts speciālists, noteikti var tikt neievērotas visas elektroinstalāciju ierīkošanas normas, un rezultātā ekspluatācijas laikā var rasties problēmas ar ugunsdrošību. Turklāt pašiem veicot elektroinstalācijas, Jūs varat gūt dažādas traumas. Veicot elektroinstalāciju paša spēkiem, Jums noteikti vajadzēs daudz lielāku laiku darba veikšanai, iespējams, nopirksiet nepareizus, pārāk daudz un nekvalitatīvus materiālus. Tāpēc iesakām šos darbus atstāt profesionāliem meistariem.

Palīgs24 elektroinstalācijas pakalpojumi pieejami ikvienam, vai tie būtu mazi vai lieli darbi.

Palīgs24 elektriķis palīdzēs Jums ar elektroinstalācijas darbiem Jūsu jaunbūvē, dzīvoklī vai arī birojā.

Elektroinstalācijas darbi tiek piedāvāti visā Latvijas teritorijā un tos viegli varat pasūtīt zvanot klientu konsultantam vai atsūtot pieprasījumu uz mūsu e-pastu.

Nepieciešamības gadījumā izbrauksim uz objektu un veiksim apsekošanu, lai noteiktu precīzākas izmaksas. Tāmi piedāvājam izstrādāt bez maksas un arī konsultācija būs pilnīgi bez maksas.

Par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un to izmaksām, lūdzu sazinieties ar mums.

Elektroinstalācijas cenas un izmaksas

Elektroinstalācijas – elektromontāžas cenas un izmaksas tiek aprēķinātas katram objektam un darbam atsevišķi. Jo darbu apjoms un darbu specifika ir ļoti dažāda, līdz ar to izmaksas mēdz svārstīties.

Precīzāk par izmaksām varat noskaidrot sazinoties ar mums, un darbu vadītājs sniegs visu nepieciešamo informāciju – Bez Maksas. Kā arī vajadzības gadījumā tāmi izstrādāsim Bez Maksas Jūsu elektromontāžas darbiem.

© Palīgs24.lv Visas tiesības aizsargātas 2018. Izstrādāja KurlandMedia. Sadarbībā ar Nelss.lv